Designed by Murat Özdemir
Hoş Geldiniz · Ürünler · İndir · Sık Sorulanlar · İletişim
 
 Ürünler ile ilgili

Tanıtım Videoları

Ziyaretçiler Nereden?

Siteyi ziyaret edenlerin Dünya haritası üzerindeki konumları

Locations of visitors to this page

Programlayan

emarti, Murat Özdemir
Eskişehir, TURKEY
e-posta: dtemarti<at>gmail<dot>com

Özel Program İsteği

Özel ihtiyaca yönelik yazılım çözümleriniz için iletişime geçiniz.

   

emartiMath

emartiMath is software for learning arithmetic. Full audio-visual and multimedia features have been built into the program to make learning the basics of arithmetic an enjoyable learning experience for children. User interface languages are English & Turkish. Requires .NET 2 or above framework runtime library.

İngilizcesi sanırım ancak bu kadar olurdu. emartiMath çocukları hedef alıyor. Matematiği henüz yeni öğrenmeye başlayan çocuklar için ne kadar eğlenceli olduğunu anlatmaya çalışan bir oyun mu derseniz bilmem ama bir programcık. Dört işlemi yani toplama, çıkarma, çarpma ve bölmeyi içeren kolaydan zora sorular sorarak cevapları yazmanızı istiyor. Doğru cevaplarda 10 farklı arabadan hangisini seçmiş iseniz yarışı bitirmek için bitişe bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Sonsuz sayıda etap var. Haydi iyi yarışlar!

Not: Programın çalışabilmesi için .NET 2 ve üzeri framework bilgisayarınıza kurulu olmalıdır. Eğer sisteminizde mevcut değil ise kurulum aşamasında ilgili micr*s*ft sitesine bağlanacak ve bu kütüphaneyi indirmeniz istenecektir. Daha sonra sorunsuz şekilde emartiMath'ı kurabilirsiniz.

Programı indirmek istiyorumProgramı direkt indirmek için http://superb-west.dl.sourceforge.net/sourceforge/emartimath/emartiMath_Setup.exe
Sourceforge.net sitesinden tüm sürümlerini incelemek için https://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=216904
adresini ziyaret ediniz.